O společnosti

Jsme dynamická firma, která se neustále vyvíjí a rozvíjí. Našim cílem je pečlivým výběrem dodavatelů a sortimentu, optimalizovat poměr mezi cenou a kvalitou dodávaného zboží a pohotově reagovat na požadavky moderního obrábění, včetně nejmodernějších a nejnáročnějších technologických operací.  Prioritou naši firmy je být konkurenční výhodou pro naše zákazníky - Vás, strojírenské podniky z celé České Republiky.

Cílem firmy Sovex s.r.o. je poskytnout svým zákazníkům ucelený balík služeb, spojených s dodávkami výrobků našich dodavatelů. Našim obchodním partnerům poskytujeme v maximálně možné míře technologický a technický servis. Zdarma provedeme analýzu Vašeho procesu obrábění a nabídneme několik inovativních řešení pro zlepšení produktivity obrábění.

Navíc Vám dáme možnost prakticky se přesvědčit o vysoké kvalitě a technické úrovni našich nástrojů. Jen v případě, že námi nabídnuté nástroje splňují Vaše potřeby, budeme jednat o prodeji.

Základní sortiment nástrojů

  • Soustružnické nástroje
  • Frézovací nástroje
  • Speciální nástroje na protáčení otvorů
  • Široký sortiment pro vrtání, obrábění hliníku a jiných barevných slitin

Další služby

Jsme přesvědčeni, že kvalita námi dodávaného sortimentu a služeb, společně se schopnostmi, zkušenostmi a osobním nasazením našich zaměstnanců, budou i nadále rozhodujícím faktorem pro Vás, naše zákazníky a obchodní partnery při realizaci Vašich zakázek.

Svěřte se zcela do naší péče od volby optimální obráběcí strategie až po její zavedení k Vám do firmy a následné kontroly a údržbu.

budova-sovex