Laser F/O 3015

Základní popis

Amada nabízí 2 řadu laserovou řezací techniku ve velkých formátech, od slabých po silné plechy. Program obsahuje CNC řízené stroje s napůl a nebo zcela volnou optikou. Tím je zaručeno, že pro každý případ nasazení je možno zvolit optimální řešení. Koncepce laserů nabízí překvapující výkon - krátké dráhy paprsku zajišťují vždy stabilní a výborné…

Dostupnost: na objednávku

VýrobceAMADA
Rok výroby2015
Cenana dotaz
Typ strojeNový

Amada nabízí 2 řadu laserovou řezací techniku ve velkých formátech, od slabých po silné plechy. Program obsahuje CNC řízené stroje s napůl a nebo zcela volnou optikou. Tím je zaručeno, že pro každý případ nasazení je možno zvolit optimální řešení. Koncepce laserů nabízí překvapující výkon - krátké dráhy paprsku zajišťují vždy stabilní a výborné výsledky. Speciální vysokofrekvenční resonátor zajišťuje dlouhodobou stabilitu a dlouhé intervaly pro údržbu.

Silný laserový řezací stroj s polopohyblivou optikou pro velký formát. Vzhledem k stabilnímu materiálovému stolu universálně použitelný i pro silné plechy, možno dodat s měničem stolů a regálovým zakládacím systémem.

Typ F/O 3015
Systém létající optika
Wýkon (W) 2000 / 4000
Rozsah (mm) 1500 x 3000
Tloušťka mat. (mm) 15-20

Nezávazná poptávka - Laser F/O 3015

Stroj
Máte nějaké dotazy ke stroji?
Jméno
Telefon*
Email*
Položky označené * jsou povinné.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.